Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej

W okolicy popularnego schroniska PTTK Andrzejówka, gdzie organizowany jest znany „Bieg Gwarków”, nie tylko narciarze na biegówkach znajdują komfortowe warunki do rekreacji.

Na stoku „Gwarek” wytyczono 3 może nie najdłuższe (380, 420 i 550 metrów), za to zróżnicowane pod względem poziomu trudności trasy. Orczyk dwuosobowy w ciągu godziny przewozi do 1270 narciarzy przez 360 metrów (różnica wzniesień 74 m).

U podnóża można skorzystać z usług niewielkiego lokalu gastronomicznego, natomiast na szczycie jest miejsce na ognisko. Wieczorami stok jest oświetlany. Na bezpłatnych parkingach w pobliżu wyciągu może zaparkować ok. 150 samochodów.

W sąsiedztwie Gwarka funkcjonuje Ośrodek Narciarski Muflon, dysponujący jeszcze łagodniejszymi - i nieco krótszymi - zboczami.

Dodaj opinię
  • 10 zjazdów - 15 zł
  • 1 h - 20 zł
  • 2 h - 30 zł
  • grupy zorganizowane od 5 osób mogą negocjować ceny karnetów
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej, zobacz gdzie w Szczawnie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej. Redakcja serwisu www.szczawnozdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-30 zł
    Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej cena biletu normalnego: 15-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Gwarek w Rybnicy Leśnej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij