Park Aktywności Czarodziejska Góra

Prawdopodobnie jedyny park linowy w bliskich okolicach Szczawna-Zdroju. A już z pewnością najbardziej rozbudowany - określenie “Centrum Sportów Górskich” nie jest przesadzone ani odrobinkę. Moc atrakcji i doskonała zabawa czekają na Czarodziejskiej Górze przez calutki rok.

Jeśli chodzi o tory przeszkód na wysokim poziomie wśród drzew - to jest ich tutaj aż pięć. Od zabezpieczonej na każdym centymetrze trasy “Maluch”, aż po arcytrudny wariant ekstremalny czy tyrolski, gdzie zjeżdża się na linie nawet 15 metrów nad ziemią. Każda z tras ma pewne wymagania odnośnie wieku. Łączna długość wszystkich przekracza 1100 m, a liczba rozmaitych wyzwań sprawnościowych wynosi równe 85.

A to dopiero początek. Komu mało wdrapywania się na spore wysokości, może sprawdzić się na 15-metrowej wieży wspinaczkowej, dysponującej trzema różniącymi się poziomem trudności ścianami. Kolejnym atutem jedlińskiego Parku Aktywności są dwa tory zjazdowe. Jeden igelitowy (~80 m długości) z dmuchanymi pontonami do summertubingu i zimowego snowtubingu, drugi (600 m) przeznaczony dla specjalnych, szybkich saneczek, dostępny przez cały czas - chyba, że warunki pogodowe będą stwarzać zbyt duże niebezpieczeństwo.

Zimą Czarodziejska Góra staje się kameralnym ośrodkiem narciarskim. Pracuje wyciąg talerzykowy, pracują też wygodne i bezpieczne przenośniki taśmowe. Infrastruktura bez zarzutu: są armatki śnieżne, sztuczne oświetlenie, ratraki, a także ochronne materace. Z uwagi na niewielkie nachylenie zbocza, panują tutaj doskonałe warunki do nauki jazdy. Można zapisać się na lekcje u instruktorów, działa też wypożyczalnia ze sporą ilością sprzętu.

Latem na stoku można śmigać na wyposażonych w wielkie koła hulajnogach i deskorolkach - tzw. monsterrollery i mountainboardy. Trasę można urozmaicić slalomem bądź wybijającymi wysoko w górę rampami.

Dodaj opinię

(ceny niższe obowiązują od poniedziałku do piątku, wyższe - w soboty, niedziele i święta)

Jazda po torach - saneczkowym / pontonowym:

 • jeden zjazd - 4-5 zł
 • pięć zjazdów - 17-20 zł
 • dziesięć zjazdów - 30-35 zł

Rotondo - karuzela:

 • 10 minut 3-4 zł

Wieża wspinaczkowa:

 • jedno wejście / godzina - 15-20 zł
 • wejście z asekuracją i podstawowym szkoleniem (30 minut) - 25-30 zł

Monsterrollery i mountainboardy:

 • pół godziny zjazdów i wjeżdżania wyciągiem - 8-10 zł

Park linowy:

 • trasa "Maluch" - raz 4-5 zł, pięć razy 16-20 zł
 • trasa "Junior" - 18-20 zł
 • trasa "Standard" - 25-30 zł
 • trasa "Extremum" - 30-35 zł
 • trasa "Tyrolka" - 45-50 zł

Wstęp na wszystkie atrakcje Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju:

 • turyści indywidualni - 70-80 zł
 • grupy zorganizowane przynajmniej 10-osobowe - 50-60 zł/os.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niezwykle rozbudowany, całoroczny kompleks sportowo-rekreacyjny na świeżym powietrzu. W wersji zimowej: przyjazny początkującym ośrodek narciarski. Latem: mnóstwo atrakcji, od parku linowego z pięcioma zróżnicowanymi trasami i ścianki wspinaczkowej, aż po summertubing, mountainboardy oraz monsterrollery. Przez cały rok działa 600-metrowy tor saneczkowy.

Park Aktywności Czarodziejska Góra adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Aktywności Czarodziejska Góra, zobacz gdzie w Szczawnie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Aktywności Czarodziejska Góra.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Aktywności Czarodziejska Góra. Redakcja serwisu www.szczawnozdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 3-80 zł
  Park Aktywności Czarodziejska Góra cena biletu normalnego: 3-80 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Aktywności Czarodziejska Góra opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij