Ośrodek Narciarski Muflon

Kameralna stacyjka sportów zimowych na sudeckiej Przełęczy Trzech Dolin, sąsiadująca ze znanym schroniskiem PTTK “Andrzejówka”. Do dyspozycji narciarzy są tutaj dwa wyciągi talerzykowe, o długości 250 i 260 metrów. Trasy sięgają maksymalnie 400 m.

Liczba wariantów zjazdu na “Muflonie” wynosi od trzech do pięciu - w zależności od tego, jak patrzeć na szeroki stok podzielony na kilka części przez nasadzone świerki. Jak by nie liczyć: wszystkie z nich są łatwe i łagodne, znakomicie nadają się do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Na miejscu można skorzystać z usług instruktorów i wypożyczalni. Trasy wyposażone są w sztuczne oświetlenie, a dla większego komfortu jazdy również ratrakowane. W pełni sezonu zimowego przynajmniej raz dziennie.

Dodaj opinię
  • karnety czasowe - od 13 zł za godzinę
  • 10 zjazdów - 15 zł
  • 1 zjazd - 3 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Ośrodek Narciarski Muflon adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Narciarski Muflon, zobacz gdzie w Szczawnie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Narciarski Muflon.
Ceny biletów / cennik wejść do Ośrodek Narciarski Muflon. Redakcja serwisu www.szczawnozdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 3 zł
    Ośrodek Narciarski Muflon cena biletu normalnego: od 3 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Narciarski Muflon opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij