ExploraPark

Warszawa ma swoje Centrum Nauki Kopernik, Wałbrzych odpowiada ExploraParkiem. Skala i rozmach przedsięwzięcia są nieporównywalne, jednak obie placówki łączy główna idea – uczyć w sposób ciekawy i zabawny. Interaktywne, pomysłowo zaprojektowane, zmuszające szare komórki do aktywności stanowiska i zajęcia w każdym rozpalą ciekawość świata.

Wystawy oraz programy lekcji w ExploraParku przygotował Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu. Zachęcające do zaangażowania formy edukacji pokazują, że tak trudne wydawałoby się dziedziny matematyki, fizyki, biologii, chemii oraz pozostałe nauki ścisłe wcale nie są takie straszne, jak to się w szkole wydaje. To ważne i interesujące części naszej codzienności. A cóż może być szlachetniejszego od poświęcenia się dociekaniu, badaniu i zrozumieniu otaczającego nas wszechświata?

W wałbrzyskim Parku Nauki i Techniki oprócz wizyt indywidualnych można wziąć udział w wykładach i prelekcjach dla grup zorganizowanych – przygotowywanych przede wszystkim z myślą o szkołach. ExploraPark najmłodszym (i ich rodzicom) proponuje również wyjątkowe przyjęcia urodzinowe z naukowymi grami, zabawami i konkursami pod okiem profesjonalnych animatorów.

Dodaj opinię

Wstęp indywidualny:

  • wejściówka normalna 17 zł
  • wejściówka ulgowa 16 zł

Warsztaty, lekcje i szkolenia dla uczniów, dzieci i młodzieży (trwające ok. 105 minut, 6 różnych tematów do wyboru) - minimum 400 zł od grupy lub 16 zł/os.

Dwugodzinne przyjęcie urodzinowe (dla dzieci przynajmniej 5-letnich) w ExploraParku - do 10 uczestników 330 zł , powyżej 10 uczestników 30 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Miejscowy odpowiednik Centrum Nauki Kopernik. Park Nauki i Techniki szkolną wiedzę (głównie z dziedzin ścisłych) prezentuje w zdecydowanie ciekawszej formie - z użyciem multimediów, interaktywnych stanowisk doświadczalnych i podobnych atrakcji. Explora Park organizuje też tematyczne lekcje dla grup zorganizowanych i imprezy dla dzieci łączące zabawę z nauką.

ExploraPark adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do ExploraPark, zobacz gdzie w Szczawnie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem ExploraPark.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do ExploraPark. Redakcja serwisu www.szczawnozdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 16 zł
    ExploraPark cena biletu ulgowego: 16 zł
  • 17 zł
    ExploraPark cena biletu normalnego: 17 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: ExploraPark opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij