Europejski szlak pieszy E3

Europejski długodystansowy szlak pieszy E3 w granicach Polski przebiega w dwóch odcinkach – karpackim (160 km) i sudeckim, biegnącym od Boboszowa (k. Międzylesia) do Jakuszyc. Ten fragment liczy mniej więcej 300 kilometrów i oznaczany jest na niebiesko. Przecina m.in. Śnieżnik, Lądek-Zdrój, Walim, Wałbrzych, Szczawno-Zdrój, Chełmiec, Boguszów-Gorce, Kamienną Górę i Świeradów-Zdrój.

Cały szlak E3 liczy ponad 7,5 tys. kilometrów i łączy brzegi Morza Czarnego w Turcji i Bułgarii z portugalskimi i hiszpańskimi wybrzeżami Atlantyku.

Dodaj opinię
Europejski szlak pieszy E3 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Europejski szlak pieszy E3, zobacz gdzie w Szczawnie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Europejski szlak pieszy E3.
  • 58-310 Szczawno Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Europejski szlak pieszy E3 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij